formularz icoContact with an expert

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
ResLegal

KINGA CHARZEWSKA

Kinga Charzewska

KINGA CHARZEWSKA

Doradca ds. upadłości

Specjalista do spraw upadłości konsumenckiej, a także prawa restrukturyzacyjnego. Zajmuje się również kwestiami administracyjnymi

tel.:
e-mail:  k.charzewska@reslegal.pl

Absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. W Kancelarii zajmuje się doradztwem z zakresu prawa upadłościowego, w szczególności z materii upadłości konsumenckiej, a także prawa restrukturyzacyjnego. Do tej pory sądy na terenie całego kraju ogłosiły upadłość konsumencką bardzo dużej ilości Klientów, którzy korzystali z doradztwa Kingi Charzewskiej. Dodatkowo zajmuje się w Kancelarii kwestiami organizacyjnymi i administracyjnymi. Posiada uprawnienia z zakresu księgowości.