formularz icoKontakt z ekspertem

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych ...rozwiń

phone button
ResLegal

KANCELARIA RZESZÓW

Kancelaria adwokacka Reslegal została założona przez adwokatów Natalię Zdeb oraz Piotra Charzewskiego. Usługi świadczone przez naszych prawników oraz ich umiejętności w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań sprawiają, że nasi Klienci są zadowoleni, a Kancelaria dynamicznie się rozwija. To pozwoliło nam w 2018 roku na otworzenie filii Kancelarii w Przemyślu.

 

Zespół składający się z wykwalifikowanych prawników, radców prawnych jak i adwokatów sprosta sprawom z każdej dziedziny prawa. Ponoć dobry adwokat to ten, który potrafi tak skutecznie i dynamicznie poprowadzić sprawę, żeby wynik był satysfakcjonujący dla Klienta. Kancelaria Reslegal ma te cechy wpisane w strategię funkcjonowania. Nastawienie na sukces, to dewiza naszych pracowników.

 

Oferta Kancelarii adresowana jest do Klientów biznesowych oraz do osób fizycznych. Przedsiębiorcom zapewniamy profesjonalne wsparcie we wszelkich dziedzinach dotyczących ich działalności gospodarczej. Natomiast Klientom indywidualnym oferujemy kompleksowy zakres pomocy prawnej w sprawach osobistych oraz majątkowych. W ramach naszych usług mieści się także doradztwo oraz reprezentacja przed sądami i organami administracji.