formularz icoKontakt z ekspertem

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.
phone button
ResLegal

DOŁĄCZ DO RESLEGAL

Sukces każdego przedsiębiorstwa to wynik pracy zatrudnianych w nim osób. Oferując odpowiednie szanse rozwoju pracownikom, zyskujemy pewność, iż zaangażują wszystkie swoje możliwości we właściwe wykonywanie powierzonych im zadań.

Z uwagi na dynamikę rozwoju Kancelarii, poszukujemy osób do współpracy, zarówno studentów prawa (III-V rok), jak też aplikantów z aplikacji adwokackiej lub radcowskiej. Dla nas doświadczenie nie stanowi z zasady najważniejszego elementu, ponieważ sami umiemy odpowiednio ukształtować dobrego prawnika. Równie ważna jest wiedza i dążenie do osobistego rozwoju, a co za tym idzie chęć ciągłej nauki i czerpania satysfakcji z tego co się robi.

h3

Najlepszym kandydatom, którzy spełnią nasze oczekiwania, zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub na podstawie umów cywilnoprawnych. Gwarantujemy godziwe warunki współpracy oraz przejrzyste reguły wynagradzania. Promujemy najlepszych, troszcząc się o ich rozwój zawodowy.
Istnieje również możliwość odbycia stażu w Kancelarii.

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesyłania CV na adres:
kancelaria@reslegal.pl