formularz icoKontakt z ekspertem

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych ...rozwiń

phone button
ResLegal

ŁUKASZ POCIECHA

Łukasz Pociecha

ŁUKASZ POCIECHA

Adwokat

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych (spadki, odszkodowania, prawo rodzinne), jak też obsłudze przedsiębiorców.

e-mail:  l.pociecha@reslegal.pl

Adwokat Łukasz Pociecha, wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, gdzie też ukończył aplikację adwokacką. Usługi prawne świadczy na terenie Warszawy gdzie siedzibę ma jego kancelaria.
W swojej praktyce zajmuje się prowadzeniem spraw cywilnych (spadki, odszkodowania), jak też przede wszystkim spraw z zakresu prawa rodzinnego. Ma duże doświadczenie w procesach rozwodowych, alimentacyjnych, z zakresu Konwencji haskiej - o cywilnoprawnych aspektach uprowadzenia dziecka.
Doświadczenie zawodowe budował i buduje poprzez współpracę z podmiotami działającymi na terenie Warszawy ale i rodzinnego Rzeszowa, obsługującymi osoby fizyczne jak i spółki z branży handlowej/e-commerce, IT oraz medycznej. Pozwala mu to na efektywną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Jest również ekspertem z zakresu ochrony danych osobowych, autorem artykułów prasowych w tej tematyce oraz książki: „Ustawa o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości. Komentarz".
Swoje zainteresowania kieruje dodatkowo na obszar prawa nowych technologii, czego wyrazem są ukończone studia podyplomowe dotyczącej tej materii organizowane przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.