formularz icoKontakt z ekspertem

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
phone button
ResLegal

ŁUKASZ POCIECHA

Łukasz Pociecha

ŁUKASZ POCIECHA

Adwokat

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw cywilnych (spadki, odszkodowania, prawo rodzinne), jak też obsłudze przedsiębiorców.

e-mail:  l.pociecha@reslegal.pl

Adwokat Łukasz Pociecha, wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, gdzie też ukończył aplikację adwokacką. Usługi prawne świadczy na terenie Warszawy gdzie siedzibę ma jego kancelaria.
W swojej praktyce zajmuje się prowadzeniem spraw cywilnych (spadki, odszkodowania), jak też przede wszystkim spraw z zakresu prawa rodzinnego. Ma duże doświadczenie w procesach rozwodowych, alimentacyjnych, z zakresu Konwencji haskiej - o cywilnoprawnych aspektach uprowadzenia dziecka.
Doświadczenie zawodowe budował i buduje poprzez współpracę z podmiotami działającymi na terenie Warszawy ale i rodzinnego Rzeszowa, obsługującymi osoby fizyczne jak i spółki z branży handlowej/e-commerce, IT oraz medycznej. Pozwala mu to na efektywną obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Jest również ekspertem z zakresu ochrony danych osobowych, autorem artykułów prasowych w tej tematyce oraz książki: „Ustawa o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości. Komentarz".
Swoje zainteresowania kieruje dodatkowo na obszar prawa nowych technologii, czego wyrazem są ukończone studia podyplomowe dotyczącej tej materii organizowane przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.