formularz icoKontakt z ekspertem

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
phone button
ResLegal

PIOTR CHARZEWSKI

Adwokat Piotr Charzewski

Adwokat PIOTR CHARZEWSKI

Adwokat Rzeszów

Specjalizuje się w sprawach gospodarczych, cywilnych, obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz prawie własności intelektualnej.

tel.:  785 951 107
e-mail: p.charzewski@reslegal.pl

Adwokat Piotr Charzewski jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie w 2009 r. ukończył kierunek Prawo, z wynikiem bardzo dobrym. W tym samym roku dostał się na aplikację adwokacką z najlepszym wynikiem w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. W międzyczasie ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych, między innymi Doradztwo podatkowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Prawo własności intelektualnej, a także Prawo zamówień publicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Adwokat Piotr Charzewski jest autorem publikacji prawniczych, z kręgu prawa gospodarczego i karnego, które są ujmowane w bibliografii PAN. W pracy zawodowej koncentruje się na problematyce szeroko rozumianego prawa cywilnego, upadłościowego oraz prawa rodzinnego w tym zakresie skutecznie przeprowadził kilkaset postępowań. Reprezentuje również Klientów w sprawach karnych, odszkodowawczych w tym związane z niesłusznym skazaniem w okresie PRL.